آشنایی با من

از آشنایی با شما خیلی خوشحالم. من سید امیر کاظمی هستم و از سال 1388 با طی کردن دوره های مبانی طراحی گرافیک در شاخه مارکت زیرنظر زنده یاد استاد شهریار سرمست، دبیر سابق انجمن صنفی گرافیک و پارتنر هنری زنده یاد استاد مرتضی ممیز، وارد حوزه طراحی و تبلیغات شدم. در طی این یک دهه آزمون و خطاهای بسیاری در این حوزه داشتم و به دلیل علاقه شدید به یادگیری نرم افزارهای کاربردی برای پیاده سازی هرچه بهتر تصویرهای ذهنی در بستر تصویر قابل نمایش به مخاطب ها با کالکشن ادوبی اشنایی و تسلط کامل پیدا کردم. اما طبق شخصیت فردی که از خودم میشناسم هیچوقت برام محدود شدن به دنیای گرافیک در فیلدهای مرتبط با چاپ و … برام ارضا کننده نبود و تلاش کردم که این علم را به دنیای دیجیتال بسط و توسعه بدم.شروع طراحی سایت برای شخصی که صرفا طراحی گرافیک جزو شاخه های اصلی کاریش بود چالش های فراوانی داشت. چالشی که امروزه یکی از بزرگترین دغدغه ها و نقدهای من به سایر همکاران و افراد فعال در این حوزه بود که در حال حاضر عدم علم و دقت کافی به مبانی و استانداردهای لازم جهت بصری سازی فضای وب سایت و اپلیکیشن ها به شدت در خروجی های این روزها موج میزنه. صرفا موج های سفارش بازار در نسل جدید موجب این تغییر جهت مسیر کاری از گرافیک به سمت طراحی رابط های کاربری وب سایت شده که متاسفانه پیگیری و توجه دوستان به این حوزه این روزها خیلی کم شده.

اصول سئو و بهینه سازی وب جهت تولید محتوای صحیح و استاندارد در چهارچوب استراتژی سازمان های طرف قرارداد و در نهایت طراحی رابط تجربی و کاربری جهت ارائه خروجی حرفه ای از سایر مواردی بود که به فرآیندهای کاری خودم و تیم همراه خودم اضافه کردم.

در نهایت علاقه و پیگیری مستمر آخرین اخبار و تجربه اپلیکیشین ها و فضاهای اجتماعی محور در کنار مطالعات آزاد کتب برجسته بازاریابی در دو حوزه اصول بازاریابی و بازاریابی دیجیتالی یک مسیر جدیدی را در پیش روی من قرارداد که با طراحی و تدوین استراتژی های متفاوت وایرال و فروش محور امکان برنامه ریزی، طراحی، توسعه و اجرا را برای مخاطبان جهت رسیدن به اهداف تعیین شده را داشته باشم.

در ادامه با برخی از توانایی ها و دانش های فنی من بصورت خلاصه و گذرا آشنا خواهید شد.

مهارت های نرم افزاری

Adobe Xd

Photoshop

illustrator

Indesign

Premiere

After Effects

Dream Viewer

مهارت های توسعه و پشتیبانی

WordPress

Presta Shop

Cpanel

Plesk

Direct Admin

تمرکزهای اجتماعی

Linked in

Instagram

Youtube

Telegram

Club House

Facebook

برخی از همکاری های شاخص

یکی از دغدغه ها و علاقمندی های هر فردی تکمیل تالاری از افتخارات در طول زندگی کاری هستش. در کنار افتخار و لطف تعداد بسیار زیادی از دوستان فعال و خلاق در حوزه های استارت آپی حاضر در پارک های علم و فناوری، فضاهای فعالیتی اشتراکی و فعالیت زیرنظر شتاب دهنده ها جهت خلاصه شدن معرفی ها تنها به 16 مورد بیشتر شناخته شده برای اهل فن و مخاطب عام بسنده شده که قطعا این خلاء حضور دوستان در بخش معرفی پروژه های انجام شده پر خواهد شد.

پاستا دل کاپیتانو

رستوران های زنجیره ای شیلا

داده پردازان ویراکام

کشت و صنعت روژین

مخازن طبی آبادیس

گیتا بازرگانی اورا

خودرو 45

سامانه قسط یاد

بازرگانی آوای زمانه

موسسه نفت، گاز و پتروشیمی

آکادمی آشپزی اشتها

پیک پلاس

پرتو گستر کازیوه

صنایع چوب آنیلین

رئالیتی شو نکات

سامانه تعمیراتچی

رسانه اینترنتی تی وی پلاس

ماهنامه تشریفات 247

مرکز استعدادیابی امضاء

کافه و رستوران 703

فر وشگاه آنلاین کمد

تولیدی پوشاک سون

برخی از همکاری های حوزه کنفرانس های ملی و بین المللی

در بین فعالیت های مستمر در مارکت تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی در این یک دهه فعالیت، افتخار حضور با عناوین مختلف از ایده پردازی، اجرا و حضور در تیم برگزارکننده همایش، سمینار و کنفرانس های ملی و بین المللی، بالغ بر 25 عنوان مختلف، یکی دیگر از تجربه های جذابی بود که در طول این مدت امکان یادگیری و حضور داشتم.

همایش بین المللی

حسابداری و مدیریت مالی

همایش بین المللی 

توسعه کشاورزی

همایش بین المللی 

مدیریت دانش

همایش ملی

ابزار و تکنیک های مدیریت

همایش بین المللی

ابزارهای نوین بازاریابی

همایش ملی 

تحقیقات بازاریابی

همایش ملی

صنایع آب وزارت نیرو